شستشوی تمام اتوماتیک

به همین دلیل است که فرش‌ها زود به زود کثیف می‌شوند. بنابراین، چنانچه میخواهید فرش هایتان طولانی عمر کنند، باید از تمیز و تعمیر شدن به موقع آن ها اطمینان حاصل کنید. شما همیشه میتوانید فرش هایتان را به دست سرویس های قالیشویی حرفه‌ای بسپارید، اما بد نیست که خودتان اول امتحان کنید. یک ماشین قالیشویی دم دستی بخرید، و خودتان فرشتان را تمیز کنید. با این کار نه تنها ظاهر فرشتان را سالم و سرحال نگه می‌دارید، بلکه در هزینه ها نیز صرفه جویی خواهید کرد. معمولا میتوانید ماشین‌های قالیشویی مناسبی را در بازار بیابید.

© قالیشویی ترنج

قالیشویی ترنج افتخار دارد که توانسته است در طول دوران فعالیت خود با بکارگیری نیرویی مجرب و کارآزموده امکان ارائه خدماتی با کیفیت را فراهم نماید. از این رو افتخار داریم اعلام نماییم که در سراسر تهران بزرگ آمادگی ارائه خدمات شستشو به همشهریان عزیز استان البرز را دارا هستیم.

آدرس:

کرج - 45 متری گلشهر - گلزار غربی - 16 متری گلها - ضلع جنوبی میدان کتویی زاده - روبروی یاسمن 3 

برخی مناطق تحت پوشش

قالیشویی در گلشهر-قالیشویی در مهرشهر-قالیشویی در عظیمیه-قالیشویی در گوهردشت-قالیشویی در جهانشهر-قالیشویی در  منظریه - قالیشویی در فردیس - قالیشویی در شاهین ویلا - قالیشویی در مشکین دشت - قالیشویی در حیدر آباد - قالیشویی در کمال شهر - 

طراحی،پشتیبانی و توسعه: گیلار وب

جستجو