بارگذاری قالیشویی ترنج

مراحل شستشوی مبل در منزل :

1)لکه گیری وگرفتن غبار با پاک کننده های مخصوص:

در این مرحله خشکشویی متناسب با اینکه چه عاملی موجب ایجاد لک شده است،باید از حلال مناسب برای رفع آن استفاده شود که انتخاب حلال مناسب به تجربه و تخصص بالایی نیاز دارد. برای لکه های مواد غذایی مواد شوینده مناسب است،ولی برای لک هایی مانند لوازم آرایشی یا رنگ و… باید از سفید کننده هایی همچون هیدروژن پراکسید استفاده شود.

.2)شستشوی با دستگاه :

الف)خروج بخار داغ از دستگاه:

بخار خارج شده از دستگاه شوینده با درجه حرارت بالا برروی مبل می نشیند.این روش برای ازبین بردن گردو غبار وسایر ذرات ناسالم درسطح مبل استفاده می شود.این روش خاک و گردوغبار را ازبین می برد و هیچ گونه خیسی و اثرات مضر از خود بجای نمی گذارد.

درواقع این روش همان بخارشوی خودمان است و در سرویس مبل شویی مورد استفاده قرار می گیرد.

ب)تمیزی با استفاده از مواد شوینده :

از محصولات شیمیایی و شوینده ایمن استفاده می شود و برای انواع پارچه ها مورد استفاده است.دراین روش از شامپوی خشک و فوم های شوینده استفاده می شود و به طور موثر خاک را از بین می برد و در کوتاه ترین زمان خشک می شود.محلول های فوم با فشار برروی مبل نشسته و روی لکه ها متمرکز می شوند و برای مدت کوتاهی به جنگ با لکه ها می پردازند.

3)خشک کردن :

برای خشک کردن و پاک کردن فوم هایی که برروی مبل جا خوش کرده اند از قسمت مکنده دستگاه مبل شور استفاده می شود.همه کثیفی ها به همراه آب و کف توسط دستگاه مکیده می شود و به مخزن آب های کثیف دستگاه منتقل می شوند.لازم به ذکر است که خشک کردن مبل یک مهارت است و به دستان متخصصی که آن را انجام می دهد ربط دارد.

ما در قالیشویی و مبلشویی ترنج همواره به فکر مشتری های عزیز کرج هستیم تا بتوانیم بهترین ارائه شستشو را در محل شما داشته باشیم.

نکته :

اگر در مرحله خشک کردن آب و کف موجود در مبل به خوبی مکیده نشود و درون مبل باقی بماند،بعداز گذشت چندساعت پارچه مبل زرد رنگ شده و همه کثیفی ها رو آمده و جلوه مبل شما کلا خراب میشود.

در مجموعه قالیشویی ترنج با  بکارگیری افراد متخصص و با تجربه دراین امر،هیچ گاه شاهد چنین مشکلی نخواهید بود.

چند نکته مهم که قبل از خشکشویی مبل باید رعایت شود :

-گرفتن پرزهای پارچه

-اطلاع از جنس پارچه مبلمان

-اطلاع از چگونگی و نوع لکه

-استفاده از مواد متناسب با نوع لکه

و….

پیام بگذارید