بارگذاری قالیشویی ترنج

به پشتوانه اعتماد شما همچنان در اوج هستیم

قالیشویی ترنج از سال 90 بسیار پرانگیزه و با هدف آغاز بکار نموده و بعد از گذشت چندین سال تا به امروز بیش از 50  هزار بار از منازل همشهریان خودمان سفارش فرش و خشکشویی مبل انجام داده ایم. با بیش از 23 هزار اشتراک دائمی در کرج و تهران و شهر جدید هشتگرد.

کلیه استان و حومه آن را در اسرع وقت پوشش می دهیم.

جهت استعلام مجموعه ترنج می توانید با یکی از شماره های اتحادیه استان البرز تماس حاصل فرمایید.

شماره اتحادیه قالیشویان: 02632222610

دارای مجوز از اتحادیه قالیشویان

شستشوی انواع فرش
شستشوی انواع فرش

استفاده از نیروی زبده وبا تجربه و همچنین وجود دستگاه های پیشرفته و به روز فرش شویی باعث شده است شستشوی انواع فرش در قالیشویی ترنج بهترین گزینه برای انتخاب مردم کرج باشد.

شستشوی انواع مبل
شستشوی انواع مبل

ما با جدید ترین دستگاه های پیشرفته به محل شما میاییم و مبل و سرویس های نشیمن و خوشخواب شما شسته و خشک میکنیم تا مبل های شما کاملا مثل روز اول زیبا و دلنشین به نظر بیاید

مرمت انواع فرش
مرمت انواع فرش

ما در کارگاه های تخصصی خود میتوانیم فرش شما رو به روز اول خودش برگردانیم چرا که نیروهای متخصص ما خیلی در این کار زبده شده اند، ریشه بافی و شیرازه دوزی و رنگریزی در کارگاه ما صورت میگیرد.

تیم کارشناسی شرکت ما

افراد زبده و توانمند از نیم قرن پیش تا الان باعث شد که تجربه ها سینه به سینه تا حال برسد و این تجارب باعث شده است بهترین گزینه ی همشهریان کرج قالیشویی ترنج باشد. ما همیشه کیفیت را شعار کار خود قرار دادیم و این مهم باعث رشد ما شد